Iveco Daily w roli głównej

Strona główna / Iveco Daily w roli głównej

Zobacz nasze realizacje z Iveco DAILY w różnych zabudowach!

Przekonaj się jak DAILY może pomóc Ci w Twoim codziennym biznesie.
Iveco DAILY BUS


IVECO Daily furgon zaadaptowany na autobus do przewozu 22-24 pasażerów + kierowca. Auto dostępne w programie Order&Drive, w ramach którego oferujemy szeroki wybór pojazdów gotowych do pracy. 

Iveco DAILY laweta

Uniwersalność modelu Daily oraz wiele możliwości zabudowy sprawia, że pojazdy z gamy lekkiej IVECO sprawdzają się w różnych obszarach. W tym odcinku prezentujemy IVECO Daily z zabudową typu laweta. Pojazd dostępny w programie Order & Drive !

Iveco DAILY do transportu międzynarodowego

Przestrzenna kabina pasażerska w połączeniu z kabiną sypialną pozwala komfortowo funkcjonować zagranicą przez dłuższy czas. Auto można zamówić z fabrycznym zawieszeniem pneumatycznym, które wpływa na komfort podróżowania i ma niski próg załadunku.

Iveco DAILY dla sportu

W ubiegłym roku zostaliśmy sponsorem Akademii Piłkarskiej Górnika Zabrze! Specjalnie dla przyszłych gwiazd naszych boisk wydaliśmy Iveco Daily dostosowane do ich potrzeb :) Zobaczcie młodych zawodników w akcji, testujących możliwości Daily, którym podróżują na rozgrywki grup młodzieżowych.

Iveco DAILY Euro 6 w towarzystwie "najszybszych legend"

13 września 2017 spotkaliśmy się z naszymi klientami na torze "Kielce" w Miedzianej Górze, aby zaprezentować IVECO Daily w najnowszej odsłonie. Oczywiście miejsce zobowiązuje i na naszym moto evencie nie mogło zabraknąć "najszybszych legend" takich jak Ferrari 458 Italia, Nissan GT-R oraz Subaru Impreza STI.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.